Usługi SEO i SEM dla e-commerce

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

numer telefonu: +48 790 752 541
strona www: www.agilito.pl
poczta e-mail: biuro@agilito.pl
[G+]    [FB]    [TWITT]    

Sprawdź, jak do nas trafić

Oferta / usługi

Jeśli interesuje Państwa uczciwe, a zarazem zdumiewająco skuteczne pozycjonowanie, z pewnością warto zainteresować się ofertą agencji Agilito z Poznania. Dzięki ich usługom, można promować się w wyszukiwarce Google, z której korzysta według badań aż 97,86% internautów. Jest to niezwykle cenne dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od branży, ponieważ pozwala docierać na najbardziej podatny grunt, czyli do konsumentów rozważających zakup danego towaru lub skorzystanie z usługi. Specjaliści z Agilito dysponują rozległą wiedzą, która w połączeniu z ich wieloletnim doświadczeniem daje rewelacyjne rezultaty.

Prowadzą oni udaną współpracę z licznymi firmami działającymi nie tylko na terenie Polski, a także w innych krajach Unii Europejskiej i poza nią. Rodzimi przedsiębiorcy cenią sobie bowiem możliwość bardziej ekonomicznej formy rozliczania w złotówkach oraz sprawną komunikację, pozbawioną bariery językowej. Zespół pozycjonerów i copywriterów podejmuje wszelkie dozwolone przez Google działania, która wspomagają wybicie się danej witryny ponad inne na wybrane słowa kluczowe. Warto wiedzieć, że wszystkie zmiany widocznie na stronie zawsze konsultują oni z klientem przed ich opublikowaniem i wprowadzają je dopiero po otrzymaniu pełnej akceptacji.

Skuteczne pozycjonowanie sklepów

W przypadku sklepów internetowych, widoczność w sieci jest szczególnie istotna, dlatego z pewnością warto zadbać o efektywną reklamę online. Kolejność wyników wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla wyborów, jakie dokonuje użytkownik, ponieważ podświadomie darzy on większym zaufaniem te linki, które pojawiają się na samym szczycie. Jeśli on wyszukuje nazwę produktu w wyszukiwarkę, jest nim zazwyczaj konkretnie zainteresowany, dlatego bez wątpienia warto do niego skierować swoją ofertę. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ w sieci pojawia się coraz więcej sklepów o podobnym asortymencie, dlatego każde kroki, które pozwolą się wyróżnić na tle konkurencji, są na wagę złota.

Pierwszym etapem przed rozpoczęciem prac SEO jest ustalenie najkorzystniejszych słów kluczowych. Powinny to być wyrażenia doprecyzowane, aby perfekcyjnie odzwierciedlały daną ofertę i przyciągały wartościowych konsumentów. Pod te frazy zostanie dokonana optymalizacja witryny, dopasowująca ją pod wymagania robotów wyszukiwarek. Jednym z jej elementów stanowi odpowiednie ustawienie struktury sklepu, ponieważ ułatwi to algorytmowi sprawniejszą indeksację. Innym istotnym aspektem jest utworzenie unikatowych i tematycznych treści, w których naturalnie występują wybrane uprzednio słowa kluczowe. Ponadto, SEO to także w dużej mierze praca nad kodem źródłowym oraz budowanie profilu linkowego.

Jakie są korzyści z pozycjonowania sklepu?

Pozycjonowanie na pewno opłaci się właścicielowi sklepu online, ponieważ pozwala promować jego działalność tam, gdzie ona funkcjonuje, czyli w internecie. W przypadku tradycyjnych punktów sprzedaży, ofertą może zainteresować się nawet przypadkowy przechodzień, ale w przypadku biznesu e-commerce nie jest to takie proste. Tutaj trzeba włożyć więcej wysiłku, aby pozyskać klientów, ale warto w to zainwestować, ponieważ są to osoby, u których prawdopodobieństwo dokonania zakupu jest wyjątkowo wysokie.

Co więcej, widoczność firmy w sieci przyczynia się do kształtowania pozytywnego wizerunku marki w umysłach konsumentów. Są oni bowiem w dzisiejszych czasach bardzo ostrożni, ze względu na liczbę oszustw, jakie zdarzają się w internecie. Jeśli będą często widywać odnośnik do danego sklepu, z pewnością uznają go za bezpieczniejszy i bardziej prestiżowy. Użytkownicy bardzo ufają Google, więc chętnie wybierają linki, które wyszukiwarka wybrała jako najbardziej odpowiednie i umieściła je na wysokich pozycjach. Wzrost ruchu na stronie może znacząco podnieść zyski ze sprzedaży, jako że każda wizyta użytkownika szukającego określonego towaru jest niezwykle cenna dla przedsiębiorcy.

Chcąc poznać koszt pozycjonowania konkretnego sklepu internetowego, można skontaktować się z przedstawicielem agencji Agilito i poprosić o wycenę. Będzie to bezpłatne i niezobowiązujące, dlatego nic Państwo na tym nie tracą.

Pełna oferta: Skuteczne pozycjonowanie sklepów online

Godziny otwarcia:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Wpisy powiązane:

Nowoczesna reklama mobilna

Marketing SMS

Tworzenie programów na zamówienie

Programowanie na zlecenie

Etykiety dla produktów

Unaghi - projektowanie opakowań

Druki reklamowe

Roll-upy